Грунт антикорозійний

Фарба-основа грунтувальна Biodur — для антикорозійної обробки металевих поверхонь. Утворює міцну і гладку основу, необхідну для подальшого фарбування. Забезпечує високу адгезію і подовжує термін використання фінішного покриття. Значно зменшує витрати при нанесенні лакофарбових матеріалів. Характеризується високою покривістістю, ефективно заповнює нерівності на поверхні і швидко сохне.
Значно зменшує витрати під час нанесення лакофарбових матеріалів. Характеризується високою покриваністю, ефективно заповнює нерівності на поверхні та швидко сохне.
Застосовується під покриття алкідними, алкідно-акриловими, акриловими та 2К поліуретановими фарбами. Перед використанням рекомендується здійснити тест на сумісність ґрунта та фінішного покриття.
Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ОБ'ЄМ: 2,1 кг, 0,7 кг

Серый
Сірий

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Робочі інструменти: валик, пензлик, краскопульт.
 • Перед використанням ретельно розмішати грунт, при необхідності додати розчинник Biodur. Обсяг розчинника залежить від способу нанесення грунту:
  – пензлем: грунт розбавляється розчинником на 20-25%;
  – валиком: грунт розбавляється розчинником на 30-35%;
  – краскопультом: грунт розбавляється розчинником на 30-40%.
 • Відстань від фарбопульта до фарбується – 15-30 см. Оптимальний ефект досягається при використанні фарбопульта з соплом 1,3-1,5 мм при тиску 3-4 бар.
 • Наносити 2 шари з інтервалом 10-15 хв. Атмосферна сушка.
 • Нанесення фінішного покриття можна здійснювати не раніше ніж через 60 хвилин після нанесення останнього шару ґрунта на поверхню.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати грунт в щільно закритій тарі виробника в сухому вентильованому приміщенні при t від +5 до + 35ºС подалі від джерел вогню і тепла.