Грунт антикорозійний

Фарба-основа грунтувальна Biodur — для антикорозійної обробки металевих поверхонь. Утворює міцну і гладку основу, необхідну для подальшого фарбування. Забезпечує високу адгезію і подовжує термін використання фінішного покриття. Значно зменшує витрати при нанесенні лакофарбових матеріалів. Характеризується високою покривістістю, ефективно заповнює нерівності на поверхні і швидко сохне.
Значно зменшує витрати під час нанесення лакофарбових матеріалів. Характеризується високою покриваністю, ефективно заповнює нерівності на поверхні та швидко сохне.
Застосовується під покриття алкідними, алкідно-акриловими, акриловими та 2К поліуретановими фарбами. Перед використанням рекомендується здійснити тест на сумісність ґрунта та фінішного покриття.
Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ОБ'ЄМ: 0,95 кг та 2,5 кг

Серый
Сірий

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Рабочие инструменты: валик, кисточка, краскопульт.
 • Перед использованием тщательно размешать грунт, при необходимости добавить растворитель Biodur. Объем растворителя зависит от способа нанесения грунта:
  – кистью: разбавляется растворителем на 20-25%;
  – валиком: разбавляется растворителем на 30-35%;
  – краскопультом: разбавляется растворителем на 30-40%.
 • Расстояние от краскопульта до окрашиваемой – 15-30 см. Оптимальный эффект достигается при использовании краскопульта с соплом 1,3-1,5 мм при давлении 3-4 бар.
 • Наносить грунт в 2 слоя с интервалом 10-15 мин. Атмосферная сушка.
 • Нанесение финишного покрытия можно осуществлять не ранее чем через 60 минут после нанесения последнего слоя грунта на поверхность.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати фарбу в щільно закритій тарі в сухому вентильованому приміщенні при t від +5 до + 35ºС подалі від джерел вогню і тепла.