Фарба молоткова

Фарба з декоративним молотковим ефектом для металу Biodur 3 в 1 — інгібітор корозії, ґрунт і декоративне покриття. Одночасно ґрунтує, фарбує, захищає. Забезпечує тривалий захист металу від корозії. Має високий ступінь адгезії та відмінну укривистість. Створює надміцне покриття стійке до хімічних, механічних і атмосферних впливів. Захищає від корозії, приховує дефекти. Наноситься на нефарбовані і раніше пофарбовані поверхні. Можна наносити безпосередньо на іржу, яка не відшаровується.
Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Використовується для фарбування виробів з чорних металів — перил, труб, обладнання, дверей, воріт, парканів, ґрат, металевих стовпів, обладнання, садових меблів з металу та інше. Також підходить для декоративного фарбування виробів з деревини та бетону.

ОБ`ЄМ: 0,7 та 2,1 кг

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Робочі інструменти: валик, пензлик, фарбопульт.
  Перед використанням ретельно розмішати грунт, за необхідності додати розчинник Biodur. Обсяг розчинника залежить від способу нанесення грунту:
  – пензлем: розбавляється розчинником на 20-25%;
  – валиком: розбавляється розчинником на 30-35%;
  – фарбопультом: розбавляється розчинником на 30-40%.
 • Відстань від фарбопульта до поверхні, що фарбується — 15-30 см. Оптимальний ефект досягається при використанні фарбопульта з соплом 1,3-1,5 мм при тиску 3-4 бар.
 • Наносити грунт у 2 шари з інтервалом 10-15 хв. Атмосферна сушка.
 • Нанесення фінішного покриття можна здійснювати не раніше ніж через 60 хвилин після нанесення останнього шару грунту.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати фарбу в щільно закритій тарі в сухому вентильованому приміщенні при t від +5 до + 35ºС подалі від джерел вогню і тепла.