Фарба матова

Фарба матова

Фарба матова для металу Biodur 3 в 1 ― інгібітор корозії, ґрунт і декоративне покриття. Одночасно ґрунтує, фарбує, захищає. Забезпечує тривалий захист металу від корозії. Має високий ступінь адгезії та відмінну укривистість. Створює надміцне покриття стійке до хімічних, механічних і атмосферних впливів. Захищає від корозії, приховує дефекти. Наноситься на нефарбовані і раніше пофарбовані поверхні. Можна наносити безпосередньо на іржу, яка не відшаровується.
Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Використовується для фарбування виробів з чорних металів − перил, труб, обладнання, дверей, воріт, парканів, ґрат, металевих стовпів, обладнання, садових меблів з металу та інше. Також підходить для декоративного фарбування виробів з деревини та бетону.

ОБ'ЄМ: 2,1 кг, 0,7 кг

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Витрата фарби – 1л на 8,5 – 12 м² (одношарове покриття), залежно від кольору, типу поверхні та способу нанесення.
  • Робочі інструменти – пензель, валик, фарбопульт.
  • Рекомендований розчинник – SYNTHETIC THINNER (синтетичний розчинник) або якісно очищений Р-650.
  • Способи нанесення фарби та рекомендований обсяг додавання розчинника: – пензлем: фарба розбавляється розчинником на 5-10%; – валиком: фарба розбавляється розчинником на 10-15%; – фарбопультом: фарба розбавляється розчинником на 15-25%.
  • Відстань від фарбопульта до поверхні що фарбується − 15-20 см. Оптимальний ефект досягається при використанні фарбопульта з соплом 1,3-1,8 мм і дії тиску 3-3,5 атм.
  • Час висихання на відлип ― 30 хвилин, повне висихання ― 24 години.
  • Оптимальна температура фарби, поверхні та навколишнього середовища під час роботи – від + 15 до + 30ºС.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати фарбу в щільно закритій тарі виробника в сухому і вентильованому приміщенні за t + 5 – +35ºС подалі від джерел вогню і тепла.